Yeni Okul Öncesi Eğitim Programı Etkinlik Kitabı Yayınlandı

Kapat

Konu Oncesi Reklam

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni Okul Öncesi Eğitim Programı Etkinlik Kitabı Yayınlandı

2013 yılında uygulamaya konulan yeni okul öncesi eğitim Programı etkinlik kitabı yayınlandı.

Etkinlik havuzu formatında etkinlikler kitabını indirmek için tıklayın

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  okuloncesi-etkinlik-kitabi.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  193,5 KB

ÖNSÖZ
    Okul öncesi eğitim ortamlarında gün boyunca yapılacak etkinliklerin öğretmen tarafından önceden hazırlanması gerekmektedir. Öğretmenin fırsat buldukça programda yer alan değişik kazanım, gösterge ve kavramları kullanarak çeşitli etkinlikler hazırlaması ve kendisi için bir etkinlik havuzu oluşturması eğitim sürecini planlarken ona kolaylık sağlayacaktır. Öğretmen böylece seçeneklerini arttırmış olacak ve günlük eğitim sürecini daha kolay hazırlayabilecektir.
    Bu kitapta sunulan etkinlikler değişik yaş gruplarındaki çocuklar için, program kitabında yer alan bazı kazanım ve göstergeler ile kavramlar ele alınarak öğretmenlere örnek olması amacıyla hazırlanmıştır.
    Öğretmenler gruplarındaki çocukların gelişimlerini desteklemek üzere hangi kazanım, gösterge ve kavramlar kullanılarak oluşturulmuş etkinliklere gereksinim duyuyorlarsa onları ele alarak yeni etkinlikler geliştirmeli ve sunulan bu etkinlik havuzunu zenginleştirmelidirler.
    Okul öncesi dönemdeki çocukların sağlıklı, mutlu ve meraklı bireyler olarak yetişmesi dileğiyle...

Ilk Konu Sonrasi Reklam Mobil

Kapat

Ilk Konu Sonrasi Reklam

Kapat