Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuçtan sayfa başı 1 ile 10 arası kadar sonuç gösteriliyor

Konu: Farklı Çocuk Eğitim Seti 2. Dönem Tam Günlük ve Yarım Günlük Planları

Tecrübe Puanı
    10

Farklı Çocuk Eğitim Seti 2. Dönem Tam Günlük ve Yarım Günlük Planları

2013 - 2014 Yeni Okul Öncesi Programına uygun güncelleştirilmiş Farklı Çocuk Eğitim Seti 2. Dönem Tam Günlük ve Yarım Günlük Planlarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Farklı Çocuk Eğitim Seti 2. Dönem Tam Günlük Planlar İndir

Farklı Çocuk Eğitim Seti 2. Dönem Yarım Günlük Planlar İndir

Not: Planlar Farklı Çocuk Okul Öncesi Yayınları'na ait olup her hakkı saklıdır. Bu planlar sadece Okul Öncem Forumundan indirilebilir. Tekrar yayınlanma amacı ile izinsiz olarak ve kaynak belirtilmeden paylaşılması kesinlikle yasaktır.
    Eklenen Dosyalar Eklenen Dosyalar

Tecrübe Puanı
    0

Cevap: Farklı Çocuk Eğitim Seti 2. Dönem Tam Günlük ve Yarım Günlük Planları

Dosya açılmıyor ?

3. Teşekkürlerini minikdidem Teşekkür etti.
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Zeh Ra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dosya açılmıyor ?
    2 dosyayıda kontrol ettik. Herhangi bir sorun yok. Bilgisayarınıza winrar ya da winzip programını kurduktan sonra tekrar deneyiniz.

5. Teşekkürlerini filizz Teşekkür etti.
    Beğeni filizz Bu konuyu beğendi
    Tecrübe Puanı
    0

İyi ki varsınız çok teşekkür ederim ...

7. Beğeni OkulOncem Bu konuyu beğendi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı başaksaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi ki varsınız çok teşekkür ederim ...
    Rica ederiz öğretmenim.

Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben planlarda yer alan hikayelere nereden ulaşabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ayrıca emeğinize sağlık gercekten çok güzel

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gulbeyazkaratas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben planlarda yer alan hikayelere nereden ulaşabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ayrıca emeğinize sağlık gercekten çok güzel
    Merhaba, parmak oyunları, kukla temalı hikayeler vb. etkinlikler plan içeriğinde zaten mevcut. Bulamadığınız hikayeler Farklı Çocuk Eğitim Seti içeriğinde bulunmaktadır. Eğitim setlerini www.farklicocuk.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

Tecrübe Puanı
    0

dosya gecerli bir dvd maker dosyası değildir yazısı çıkor bende. bu bilgisayarımlamı yoksa dosyayla ilgili bir sorunmu acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz bana ki bilgisayarımda winzip ve winrar da yüklü

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı tuğba35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dosya gecerli bir dvd maker dosyası değildir yazısı çıkor bende. bu bilgisayarımlamı yoksa dosyayla ilgili bir sorunmu acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz bana ki bilgisayarımda winzip ve winrar da yüklü
    Öğretmenim, dosya winrar dosyasıdır. DVD Maker ile hiç bir alakası yoktur. Dosyanın üzerinde sağ tıklayıp Dosyaları Çıkart düğmesine basınız. Dosyalar çıkarılmış olacaktır. Yine de problem yaşarsanız e-mail adresinize gönderebiliriz.

13. Teşekkürlerini yrdsvr, tuğba35 Teşekkür etti.
    Beğeni yrdsvr Bu konuyu beğendi
    Tecrübe Puanı
    0

hocam dosya açılmıyo bile direk dvd maker ekranı çıkıyo indirdiğimde. ilgilendiğiniz için çok çok teşekkür ederim. rica etsem mail adresime gönderirmisiniz?

15. Teşekkürlerini öğütlü, ilksal Teşekkür etti.
    Beğeni Elif Şahin, öğütlü Bu konuyu beğendi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler